Jsem skoro 15-ti letá holka, která je závislá na anime a
četbě mangy. Ráda čtu knihy a proto jsem se rozhodla,
že zkusím napsat nějaké povídky. Jsem začítečník, tak
prosím buďte shovívavý až to budete číst. Nehleďte na
chyby, bude jich tam dost. Čeština není zrovna můj
oblíbený předmět. =)

Samantha Morganová - Prolog

2. března 2011 v 20:48 | Sheila

"Auuu. Do háje, kterej debil!" Zařvala jsem na celou místnost. Tím jsem vzbudila holky. Lily se tak lekla, že sletěla z postele. Chtělo se mi strašně na záchod tak jsem vstala, ale místo toho jsem se rozplácla na zemi jako sardinka. Řeknu vám, to byl teda pohled. Nějakej degen mi dal přímo před postel svůj kufr. Mám nějaké tušení, kdo to mohl být.
"Proboha, proč řveš hned po ránu!" vyjela na mě Lily, která se sbírala ze země.
" Neřvala bych tady, kdybys mi nestrčila před postel svůj kufr a já se málem nezabila!" soptila jsem. Lil, se podívala na svůj kufr a přímo se zhrozila. Po podlaze byli všude rozházený její věci. Když jsem zakopla, o ten debilní kufr hodila jsem vážně pěkný kotrmelec. Kufr se přetočil a Liliiny věci se rozsypali. Lily mávla hůlkou a věci byli uklizené.
" Děláš z komára velblouda. Tak sis trochu natloukla, no bože. Svět se nezboří." Řekla klidně.
" Co to meleš? Nechápala jsem.
Mávla rukou. " Stejně bys to nepochopila, na to máš moc dlouhé vedení."
Nebezpečně jsem zůžila oči. " Tím chceš jako říct, že jsem blbá?"
" To jsi řekla ty, ne já." ušklíbla se.
"Evansová, neprovokuj, nebo to pěkně schytáš." Zahrozila jsem.
" Vážně?" pozvedla své obočí. " A jak to chceš udělat?" Na nic jsem nečekala a seslala na ni kouzlo.
" Levicorpus." Lily, neměla v ruce ani hůlku, takže ho nemohla odrazit. Navíc nečekala, že bych na ni nějaké to kouzlo mohla poslat, tak se ani nesnažila uhnout. Zvedla se do vzduchu a visela hlavou dolů.
" TY!" křičela. " Hned mě dej dolů." Zlostně se jí blýskalo v očích. Smála jsem se jako pominutá. Natřela jsem to nejchytřejší holce na škole, jsem prostě dobrá.
" Víš, nějak se mi nechce." Ušklíbla jsem se. Po nějaké chvíli mě to přestalo bavit, tak jsem se nad ní smilovala a dala jí dolů. Ale to ještě nevěděla, že jsem neskončila. Poslala jsem na ni další kouzlo. "AQUAEL." Kouzlo ji zasáhlo, takže byla mokrá od hlavy až k patě. Já se tak smála, až jsem se válela na zemi. Rose a Emily se smáli spolu se mnou. Byli to mé další dvě spolubydlící.Rose byla rozená ďáblice. Má krátké černé vlasy, čokoládové oči a snědší pleť. Za to Emily je plachá drobná blondýnka s modrýma očima se světlou pletí. My čtyři jsme byli nerozlučné.
Lily se na mě zlostně dívala. Vypadala, jak kdyby po mě každou chvíli chtěla skočit. Začala se ke mně přibližovat.
" A sakra, tohle není dobrý." Pronesla jsem. Začala jsem zdrhat. Vyběhla jsem z pokoje a šinula si to po třech ze schodů do společenky. Lily samozřejmě běžela za mnou. Div se na těch schodech nevymlela. Na naší nehoráznou smůlu byli ve společence Poberti. Byli jsme s Lily jenom v pyžamě. Lily měla pyžamo s roztomilými medvídky. Já měla černou sexy košilku na ramínka s krajkami. Kluci na nás hleděli s otevřenou pusou. Asi si mysleli, že jsme se zbláznili. Sirius seděl v křesle u krbu a sjížděl mě tím svým úchyláckým pohledem, div neslintal. Remus seděl na pohovce a četl si nějakou knihu a Potter, stál vedle Siriuse a zrovna hypnotizovat očima Lily. A to nenažrané prase, které se jmenuje Peter žral. Taky co jiného. Běžela jsem se schovat za Pottera.
"Ahoj Evansová, tak co, jak jsi se dnes vyspala?" pronesl sladce k Lily.
" Pottere" zavrčela zlostně. " Uhni, nebo ti taky jednu uvalím." Zasyčela zlostně. Řeknu vám, když byla Lil v ráži, to bylo něco.
" Ale Lily, pronesla jsem sladce, přece by sis nevybila zlost na chudáčkovi Jamesovi."
" Sam, nechtěj mě naštvat ještě víc, než jsem." Zavrčela. Naštěstí mě zachránily holky, které doběhly do společenky. Byli už oblečené, učesané a všechno.
" Nechci vám kazit zábavu, ale za deset minut nám začíná vyučování a nevím jak vy, ale já rozhodně první den a k tomu všemu lektvary, nechci dojít pozdě." Řekla Rose. Emily jen kývla hlavou, jakože s ní souhlasí.
" Sakra" zakleli jsme s Lil současně. Rozběhli jsme se zpět do pokojů, kde jsme na sebe začali házet oblečení. Lily, si oblékla tričko, které si musela hned vysvléct, neboť si ho oblékla naopak. Já jsem zápasila s rifly. Skákala jsem na jedné noze jak magor, jenom abych do nohavice konečně dostala tu zpropadenou hnátu. Když jsme měli vybojováno sbalili jsme si učebnice rychlostí blesku a zdrhali do sklepení na lektvary. U mě je naprosto normální, že chodím do hodin pozdě, ale nechtěla jsem si vyfasovat školní trest hned první den.
" Jestli dojdeme pozdě, tak tě zabiju!" Zlostně se na mě Lily dívala. Musela jsem se smát. Vypadala jako by uběhla několik kilometrů. Ještě že chodívám běhat, jinak bych dopadla nejspíš stejně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama