Jsem skoro 15-ti letá holka, která je závislá na anime a
četbě mangy. Ráda čtu knihy a proto jsem se rozhodla,
že zkusím napsat nějaké povídky. Jsem začítečník, tak
prosím buďte shovívavý až to budete číst. Nehleďte na
chyby, bude jich tam dost. Čeština není zrovna můj
oblíbený předmět. =)

Sussanah Cross - Prolog

2. března 2011 v 16:40 | Sheila

Jmenuji se Sussanah Cross. Pocházím ze skryté listové vesnice. Je mi osmnáct let a jsem výborný medic ninja. Také jsem označovaná jako S ninja a hledaná osoba s vysokou odměnou.
Patřím k Akatsuki. Přidala jsem se k nim, když mi bylo čtrnáct let. Bylo to v době, kdy mi zemřeli oba rodiče. Byla jsem na dně a nevěděla co dělat. Jednou jsem potkala jednoho fakt hezkého kluka a na první pohled se do něj zamilovala. Ani já jsem mu nebyla volná. Jmenuje se Sasori a naprosto mě uchvátila jeho krása. Nabídl mi, abych se připojila k tajné organizace jménem Akatsuki. Nevěděla jsem co dělat a tak jsem nabídku přijala. Byla jsem zoufalá, ze smrti mích rodičů, ale také jsem chtěla zažít konečně, nějaké pořádné dobrodružství plné nebezpečí a nástrah.
K Akatsuki jsem se přidala šest let po tom, co se k nim přidal Uchiha Itachi. Itachi v listové vyvraždil celá svůj klan kromě Sasukeho. Sasuke byl můj spolužák se kterým, jsem si zrovna moc nepadla do oka. Byl mi nesympatický. A já jemu nejspíš taky. Hold asi nesnesl, že jsem byla o hodně lepší než on. Itachi nechal Sasukeho žít jen proto, aby ho nenáviděl tak moc, až se mu nakonec pomstí. Samozřejmě si myslím, že je to blbost. Itachi prostě nechce přiznat, že nedokáže zabít svého malého bratříčka. Sasuke se přidal k Orochimarovi ten den, co já se přidala k Akatsuki. Sasuke se od něj chce naučit nové techniky, aby byl o kousek blíž k Itachimu. A tak bylo o jednu hledanou osobu z listové víc.
V Akatsuki jsem ve dvojici se Sasorim. Právě jsme spolem chodili. Museli jsme spolu plnit všelijaké mise a navzájem jsme si kryli záda. Byli jsme přece parťáci. Hodně mě na něm štvalo, jak chodil pořád převlečený za loutky.
Akatsuki měli za úkol pochytat všechny jinchuuriky. Sasori tím byl přímo posedlý. Což se mi na něm znechutilo a začala jsem ho nenávidět. Neměla jsem ráda zabíjení a naprosto jsem se tomu vyhýbala. Nebyla jsem žádný krvelačný člověk, co by zabíjel pro zábavu. Zabíjela jsem, jenom když to bylo nevyhnutelné. Věděla jsem, že co nevidět dostaneme úkol, proniknout do listové a přivést Uzumaki Naruta. Naruto byl můj kamarád. Je sice děsně tupej, ale je s ním sranda. Můj nejlepší kamarád byl Kiba. A nejlepší kamarádka byla Hinata. Moc se mi po nich stýskalo, ale to, co jsem udělala, se už vrátit nedá. A myslím, že to byla největší chyba v mém životě.
Uplynuli 4 roky od té doby, co jsem se k nim přidala. Každý den, když jsme nebyli na nějaké tajné misi, jsem každý den tvrdě trénovala. Trénovala jsem s Itachim. Za ty čtyři roky jsem se s ním celkem sblížila. Byl strašně v pohodě. Myslím, že nikdy svůj klan vyvraždit nechtěl. Myslím, že za tím bylo něco jiného. Učila jsem se proniknout genjutsu, tak aby na mě nikdy nepůsobila. A také jsem zlepšovala své techniky. Byla jsem neuvěřitelně silná. Porazila jsem každého z organizace, když jsme spolu bojovali. Měla jsem mezi nimi respekt. Věděli, že kdyby si mě poštvali proti sobě, nedopadly by dobře. Pořád mi opakovali, jak jsou rádi, že jsem na jejich straně, že by se mnou nikdy nechtěli bojovat. Že bych je dala jednou ranou. Koneckonců, to byla pravda. Ne nadarmo se mi říkalo Legendární živel. Byla jsem známá na celém světě a hodně lidí mě chtělo dostat. Ovládala jsem všechny živly. Také jsem byla známa jako lamačka genjutsu. Zatím jsem prolomila každé genjutsu, co na mě kdo poslal. To můžu poděkovat Itachimu, se kterým jsem tolik trénovala. Ovšem také jsem měla své ne moc světlé stránky. Mám arachnofobii. Ano jsem podělaná strachy, když se dostanu do dosahu nějakého pavouka. Trpím tím, už od narození. Také nemusím všechno, co leze. Spíš se to týká jenom hmyzu. Stejně jako povouky, sice o trochu míň, nesnáším ty chlupatá stvoření se sto nožkama.
Dnes odpoledne, když se všichni členové tajné organizace Akatsuki sešli, jsme dostali úkoly. Deidara se Sasorim, měli jít za dva měsíce do Písečné vesnice a zajmout Písečného Jinchuuriky Gaaru. Po tomhle prohlášení jsem zalapala po dechu. Důvod, proč jsem se Sasorim nešla já, bylo, že já měla dostat jiný úkol s jiným členem Akatsuki.
Moc jsem Gaaru neznala. Když jsem se s ním střetla při chuuninské zkoušce, šel z něj celkem strach. Ale to bych nebyla já, kdybych se s ním nedala do řeči. No jaksi po mě vystartoval a vypadalo to, že mě chtěl zabít. Musím říct, že s tím měl vážně zkušenosti. Byl krvežíznivý jak prase. No jako vážně. Pořád opakoval něco jako. " Musím potvrdit svou existenci."nebo něco takové, teď jsi, nevzpomenu. Ale na to, že to byl celkem blázen, to byl kus. Hned bych si dala říct. Proto, mě celkem překvapilo, že chtějí jít zrovna po něm. A navíc by mě vůbec nenapadlo, že ON je Jinchuuriky. No, že mě to nenapadlo hned? Vím, jak Jinchuuriky trpí, jak se jich všichni straní. To nejspíš vysvětluje jeho chování. Ale další prohlášení, co Pein řekl, mi vážně vyrazilo dech.
"Musíte být opatrní. Určitě budou Kazekageho chránit, za cenu vlastních životů. Ukončete to s ním rychle." Řekl. Hleděla jsem na něj s otevřenou pusou. Takže vypadá to, že tak krvežíznivý zase nebyl, když se z něj stal Kazekage. Zamračila jsem se nad tím, že se ho chystají chytit a vysát z něj síly. Musela jsem ho varovat. Teď jsem se rozhodla. Skoncuji s Akatsuki, ať to půjde po dobrém, nebo po zlém.
" Něco se ti nelíbí Sussan? Otočil se na mě Pein.
" Jenom nechápu, jak se takový spratek, mohl stát Kazekagem." Lhala jsem. Jenom kývl hlavou na souhlas.
" Jak se Deidara a Sasori s písečným Kazekagem vypořádají a donesou ho sem, mám úkol pro Sussanah a Itachiho. Vy dva půjdete do listové a zajmete devítiocasého. Uzumaki Naruta." Jestli jsem byla za dnešek překvapená, teď jsem byla naprosto vyděšená. Věděla jsem, že ten den někdy nadejte, ale netušila jsem, že tak brzo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama